Katedrala Mostar

III. NEDJELJA DOŠAŠĆA

 1. Danas je Nedjelja Caritasa i Nedjelja Radosti jer želimo pomoći siromašnoj braći i sestrama. Cjelokupna milostinja današnjeg dana ide za potrebe Caritasa. Naši će volonteri ponuditi vam kolače nakon svetih Misa. Za te novce, uz one koje smo prikupljali kroz cijelo Došašće, napraviti ćemo Pakete ljubavi.
 2. Završili smo s župnim vjeronaukom i ministrantskim susretima i ostalim župnim aktivnostima za ovo polugodište. Nastavljamo ponovno sredinom siječnja 2019. o čemu ćete biti obaviješteni.
 3. U utorak navečer tijekom večernje sv. Mise Odred izviđača Radobolja donosi Betlehemsko svjetlo u Katedralu.
 4. U srijedu navečer slavit ćemo sv. Misu za poginule studente Mostarskog sveučilišta koji su tragično stradali prije tri godine u prometnoj nesreći.
 5. Božićna ispovijed u našoj župi je u srijedu 19. prosinca. Termini su u 9.00, 15.00 i 19.00 sati. U dane i vrijeme kada su ispovijedi u drugim župama u Mostaru, nema ispovijedi za vrijeme večernje sv. Mise u katedrali. Ispovjedite se ovih dana na vrijeme da se izbjegnu gužve posljednjih dana. Nećemo ispovijedati na Badnju večer ni na Božić.
 6. U četvrtak je redovito Euharistijsko klanjanje u 17.00 sati.
 7. U župnom uredu možete nabaviti nove kalendare za iduću godinu, te žute svijeće.
 8. Stigao je tisak: Glas koncila, Radosna vijest, Naša ognjišta i Crkva na kamenu.
 9. Prošli tjedan su preminuli su: Božo Kožul i Zrinka Matanović. Pomolimo se za pokoj njihovih duša…

MOSTARSKO-DUVANJSKA BISKUPIJA
ŽUPNI URED MARIJE MAJKE CRKVE-KATEDRALA
Nadbiskupa Čule bb., pp. 54., 88 000 Mostar, BiH; Tel/fax.: + 387 36 331 353; 330-185.
E-mail: katedrala.mostar@gmail.com; www. katedrala-mostar.info

ŽUPNE OBAVIJESTI
III. NEDJELJA DOŠAŠĆA, Godina C, 16. 12. 2018.

 1. Danas je Nedjelja Caritasa i Nedjelja Radosti jer želimo pomoći siromašnoj braći i sestrama. Cjelokupna milostinja današnjeg dana ide za potrebe Caritasa. Naši će volonteri ponuditi vam kolače nakon svetih Misa. Za te novce, uz one koje smo prikupljali kroz cijelo Došašće, napraviti ćemo Pakete ljubavi.
 2. Završili smo s župnim vjeronaukom i ministrantskim susretima i ostalim župnim aktivnostima za ovo polugodište. Nastavljamo ponovno sredinom siječnja 2019. o čemu ćete biti obaviješteni.
 3. U utorak navečer tijekom večernje sv. Mise Odred izviđača Radobolja donosi Betlehemsko svjetlo u Katedralu.
 4. U srijedu navečer slavit ćemo sv. Misu za poginule studente Mostarskog sveučilišta koji su tragično stradali prije tri godine u prometnoj nesreći.
 5. Božićna ispovijed u našoj župi je u srijedu 19. prosinca. Termini su u 900, 1500 i 1900 sati. U dane i vrijeme kada su ispovijedi u drugim župama u Mostaru, nema ispovijedi za vrijeme večernje sv. Mise u katedrali. Ispovjedite se ovih dana na vrijeme da se izbjegnu gužve posljednjih dana. Nećemo ispovijedati na Badnju večer ni na Božić.
 6. U četvrtak je redovito Euharistijsko klanjanje u 1700 sati.
 7. U župnom uredu možete nabaviti nove kalendare za iduću godinu, te žute svijeće.
 8. Stigao je tisak: Glas koncila, Radosna vijest, Naša ognjišta i Crkva na kamenu.
 9. Prošli tjedan su preminuli su: Božo Kožul i Zrinka Matanović. Pomolimo se za pokoj njihovih duša…