Katedrala Mostar

XIII. NEDJELJA KROZ GODINU

  1. Sv. Mise i pobožnosti u Katedrali održavaju se po redovitom rasporedu.
  2. Sutra na svetkovinu sv. Petra i Pavla, u Katedrali s početkom u 10.00 sati, mostarsko-duvanjski biskup mons. Ratko Perić, ako Bog da za svećenike će zarediti trojicu kandidata: don Antu Jukića, don Antonia Krešića i našeg župljanina don Matu Pehara. Svećeničko ređenje izravno prenosi Radio Televizija Herceg Bosne.
  3. Vjeronauk za krizmanike naše župe održava se utorkom u 10.00 ili 15.00 sati.
  4. U petak je sv. Toma apostol, zaštitnik naše susjedne župe na Bijelom Brijegu. Središnja proslava i krizma održat će se u nedjelju u 10.00 sati.
  5. Sljedeći tjedan su prvi petak, subota i nedjelja u mjesecu.
  6. Stigao je katolički tisak: Radosna vijest i Glas koncila.
  7. Dobili smo obavijest iz Generalnog Konzulata Republike Hrvatske u Mostaru, da se u subotu i nedjelju u prostorijama Desete osnovne škole održavaju Parlamentarni izbori za Sabor Republike Hrvatske. Poštujući trenutne epidemijske odredbe na biralište se treba pristupiti u maski i rukavicama, te treba ponijeti i vlastitu kemijsku olovku.
  8. Prošli tjedan preminuli su: Matija Marijanović, Mara Damjanović i Željka Alilović. Pomolimo se za pokoj njihovih duša i sve naše pokojne…