Katedrala Mostar

XXVI. NEDJELJA KROZ GODINU

 1. Sv. Mise i pobožnosti u Katedrali održavaju se po redovitom rasporedu.
 2. Odlukom Biskupskog Ordinarijata Mostar don Ante Jukić, koji je vršio đakonsku praksu u našoj župi imenovan je župnim vikarom župe Neum, a umjesto njega u našoj župi svoju pripremu za đakonsko i svećeničko ređenje imat će bogoslov Branimir Bevanda.
 3. U subotu je Ministrantski sastanak u 10.00 i Susret volontera Caritasa u 11.00 sati.
 4. Sljedeći tjedan su prvi petak, subota i nedjelja u mjesecu.
 5. Stigao je katolički tisak: Župni list i Glas koncila
 6. U ime Božje i po zakonu Crkve sakrament kršćanske ženidbe žele sklopiti:
  Toni Čuljak, sin Mire i Zdenke r. Glavina, i Marija Lukenda, kći Ivana i Nade r. Grgić.
  Ako netko zna za kakvu zapreku za vjenčanje dužan je javiti u župni ured!
 7. U petak ujutro preminuo je naš svećenik i župni vikar don Niko Luburić. Pokopan je jučer u svećeničku grobnicu u svojoj rodnoj župi Studenci. Za pokoj don Nikine duše slavit ćemo u katedrali sv. Misu zadušnicu u ponedjeljak navečer u 18.00 sati. Pomolimo se za pokoj njegove duše i sve naše pokojne…