Katedrala Mostar

V. USKRSNA NEDJELJA

1. Župni vjeronauk, pobožnosti i susreti u našoj župi kroz idući tjedan održavaju se po redovitom rasporedu.

2. Sljedeći tjedan je prvi petak u mjesecu.

3. Tečaj priprave za sakramentalni brak održava se u našoj župi od 7. do 9. svibnja u Velikoj katedralnoj dvorani s početkom u 19.00 sati. Sudjelovanje je potrebno prijaviti osobno, telefonski ili e-mailom.

4. Stigao je katolički tisak: Župni list, Radosna vijest i Glas Koncila.

5. U ime Božje i po zakonu Crkve sakrament kršćanske ženidbe žele sklopiti:
– Marin Čović, sin Ivana i Dragice r. Galić, i Lucija Lasić, kći Ilije i Marije r. Vukoja.
– Toni Doko, sin Marinka i Verice r. Šupljeglav, i Ana Zovko, kći Blage i Mare r. Raspudić.
Ako netko zna za kakvu zapreku za vjenčanja dužan je javiti ovom župnom uredu

6. Prošli tjedan preminuli su: Ivan Marušić, Anđelko Zelenika, Zorica Miloš i Zdravko Halajkijević. Pomolimo se za pokoj njihovih duša i sve naše pokojne.

7. Čestitamo slavlje prve sv. Ispovijedi i sv. Pričesti našim dragim prvopričesnicima, njihovim roditeljima, braći i sestrama. Hvala svima koji su pomogli oko organizacije slavlja: volonterima, zboru mladih, časnim sestrama. Pozivamo prvopričesnike na vjeronauk u petak prema redovitom rasporedu i neka tada ponesu i vrate svoje prvopričesničke haljine i pojaseve. Istoga dana moći ćete podignuti Slike i DVD od Pričesti. U iduće tri nedjelje svi prvopričesnici trebaju doći i sudjelovati na sv. Misi u 9.00 sati.